Numatic George

Numatic George to jeden z najczęściej wybieranych modeli odkurzaczy piorących. Oprócz ceny, za jego zakupem przemawia przede wszystkim wielofunkcyjność, bowiem to jedno urządzenie pozwala zarówno odkurzać, prać wykładziny i dywany, a także zbierać wodę i osuszać wszelkie powierzchnie.
Za niepozornym wyglądem odkurzacza, kryją się najwyższej jakości materiały i rozwiązania technologiczne. Zastosowanie w tym modelu turbiny przemysłowej znacznie zwiększa żywotność – w warunkach domowych, odkurzacz może nam służyć nawet przez 50 lat bezawaryjnej pracy.
Odkurzacze Numatic słyną z opinii o wytrzymałości i solidnym wykonaniu każdego z produkowanych urządzeń. Model George został wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa, które sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Energooszczędna turbina dodatkowo zapewnia zmniejszone zużycie wykorzystywanej energii, a specjalny system filtracji pozwala na użytkowanie urządzenia także przez alergików.
Ponadto, producent oferuje nam szeroką ofertę odpowiadających części dodatkowych, w które możemy zapatrzyć się w zależności od planowanego zastosowania. Dostępne są między innymi  specjalne szczotki, ssawki i nakładki natryskowe. Dodatkowym wyposażeniem powinny zainteresować się przede wszystkim firmy sprzątające i hotele.
Co więcej, wszystkie urządzenia Numatic wyróżnia, dłuższy niż w przypadku konkurencji, okres gwarancyjny – standardowo wynosi on trzy lata, a producent daje nam możliwość przedłużenia go nawet do lat pięciu.

Więcej dowiesz się na: https://euro-matic.pl/Odkurzacz-pioracy-Numatic-GVE370-2-George-z-workami-i-plynem-do-prania